MyMeating TV8’in Radarında!

Damak Tadına Tavan Yaptıran Lezzet

10.Ocak.2018
MyMeating TV8’in Radarında!

”Et aşka geldi!” sloganıyla geleneksel restorancılık anlayışında ezber bozan My Meating Grill, lezzet avcılarının radarına girmeye başladı. Beğenilen hizmet kalitesiyle konuklarının gönlünü fetheden MyMeating Grill, lezzet kapılarını TV8int’in sevilen programı Sektörün Enleri’ne açtı Farklı tatları ile et tutkunları için yepyeni bir lezzet durağı olan My Meating Grill & Lounge Bar, zengin menüsü ve şık tasarımı ile lezzet avcılarının radarına girmeye başladı.

LEZZETİN SIRRI KALİTEDE

Antalya’nın en gözde mekanlarından olan My Meating Grill, TV8int’in sevilen programı Sektörün Enleri’ne konuk oldu. Sektörün en iyilerinin yer verildiği programda, işletme sahibi Derya Çiçek, sunucu Gülay Kavadar’la keyifli bir röportaj gerçekleştirdi. Lezzetli tadımlar ve eşsiz sunumlar eşliğinde gerçekleşen çekimler, renkli görüntülere sahne oldu. Restorancılık anlayışında ezber bozduklarını belirten Şef Seyit Kılınç, lezzetin sırrının kaliteli malzemede olduğunu vurguladı.

LEZZET DOLU KEYİFLİ ANLAR

Sektörün Enleri programının, her cumartesi saat 18.30’da TV8int ekranlarında seyircisiyle buluştuğunu belirten program sunucusu Gülay Kavadar, “Buraya güzel bir röportaj yapmak için geldik. Çok keyifli bir çekim yaptık. En iyi şekilde ağırlandık. İşletme sahibi Derya hanıma ve şeflerimize bu güzel misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi. MY MEATİNG GRİLL HAKKINDA EŞSİZ LEZZET GÜLER YÜZLÜ HİZMET Şık ve geniş konsepti ile yüzlerce kişiyi ağırlayabilen My Meating Grill, istenildiği takdirde kapatılabilen özel perdeleriyle iş toplantılarınız ve özel davetleriniz için, konforlu ve rahat bir ortam sağlıyor. VIP bölümünde gözlerden uzak yemek yerken evinizin rahatlığını aratmayacak olan My Meating Grill, mesleğine yıllarını vermiş garson ve şeflerle hizmet veriyor.